Kto sme

Sme partia mladých ľudí, ktorých spája vášeň pre biznis, umenie, moderné technológie, marketing, sociálne siete a skúsenosti z vlastných projektov, ktoré sami rozvíjame.

Zameriavame sa na budovanie značiek pre 21. storočie, značiek s príbehom a biznis modelom založenom na spájaní online a offline sveta. Milujeme výzvy a neustále sa vzdelávame. Sme úplní digitálni frajeri. Na tom ale vôbec nezáleží.

Jediné, na čom záleží je to, čo pre vašu značku môžeme urobiť.

Porozprávajme sa o tom ešte dnes.

Matúš Kmecík

Matúš Kmecík

Web developer & PPC marketing

Tomáš Kocian

Tomáš Kocian

Marketing & Social Media

Matej Kucko

Matej Kucko

Brand & business strategy

Jozef Dubovský

Jozef Dubovský

Creative director & graphic design

Ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku. Toto by sa u Matúša dalo aplikovať vo všetkých sférach, súkromnej, športovej aj pracovnej. O tom, že za tvrdou prácou sú vidieť výborne výsledky nieje pochýb.

#techgeek #triathlon #carlover

Každý sa po pracovnom nasadení odreaguje inak. Niekto si ide zaplávať, Tomáš po tom ako odvezie ráno syna do škôlky boxuje alebo si podvečer doslova vyvetrá hlavu na motorke.

#ofa #conormcgregor #kawasaki

Každá spoločnosť potrebuje víziu. Na víziu vašej značky a na tú našu dohliada sčítaný Matej. Vo večerných hodinách ho môžte vidieť v klube za dj-skym pultom hrať EDM.

#apple #burningman #brandbuilding

Šport, kreativita a zábava, to sú Jozefové silné stránky. Ak však potrebujete pomocť s niečim iným, nebojte sa opýtať, pravdepodobne to bude vedieť .

#mtb #architecture #studioporn #art

Napíšte nám

Neváhajte nás kontaktovať

info@blackmilk.sk

Mám záujem o:

6 + 5 =